İletişim

Camaks Cam Alüminyum Paslanmaz İnş. Turz. Med. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.  Ofis : Ataç 1 Sokak No:5/8 Kızılay / Ankara İmalat : Siteler / Ankara E-Posta : info@camaksaluminyum.com Tel : 0312 435 86 00 Faks: 0312 434 00 28 Gsm : 0532 566 42 32
Güneş Kırıcı Cam

Güneş Kırıcı Cam

Dışarıdan gelen güneş ışınlarının kırılmasını sağlayan özel bir cam sistemidir. Yaz aylarında soğutma sistemlerine harcanan enerjiden tasarruf edilmesini sağlar. İçerideki ortamda rahatlığı sağlar. Cam cephe sistemleri çift camlı olarak da üretilebilmektedir. Böylelikle soğuk havalarda ısınmak için ayrılan bütçeden de büyük oranlarda tasarruf sağlar. Aslında enerji tasarrufundan çok şık görünümleri nedeniyle tercih edilir. Çünkü dış cephe cam teknolojisi ile kaplandığında daha binayı daha şık, alımlı, modern ve prestijli gösterir.

Dış Cephe Ostim

Firmamız dış cephe sistemleri, cam cephe sistemleri, mantolama alanlarında Ostim ilçesinde hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Dış Cephe Bursa

Firmamız dış cephe sistemleri, cam cephe sistemleri, mantolama alanlarında Bursa şehrinde hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşın.